Durata de livrare: 1 zi lucrătoare
Produse Alternative
Parfum pentru: El
Cantitate: 100 ml
Tip aplicare: Vaporizator
Tip de parfum: Apă de parfum (EDP)
Brand: Nusuk
Asemanator cu: GUCCI GUILTY- Pour Homme
Note de vârf: Lămâie, Coriandru, Lavandă;
Note de mijloc: Floare de portocal, Neroli;
Note de bază: Lemn de cedru, Ambră.
Acest parfum are o aromă caldă și profundă, ușor elegantă și dulce. Combinația luxuriantă de note florale adaugă profunzime parfumului și îi conferă o notă modernă și robustă.
Apa de Parfum Ana Assali este alegerea perfectă pentru bărbații care caută un parfum expresiv și sofisticat, potrivit pentru orice ocazie. Cu o persistență olfactivă de lungă durată, acest parfum va impresiona cu siguranță și va atrage complimente din partea celor din jur.
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!
Florin Matusan,
Astăzi am primit coletul și, la prima încercare, este un parfum ce debutează cu note citrice după care vin cele florale și, ulterior, rămâne un miros elegant și rafinat! Urmează să văd cum se prezintă ca persistență! Mulțumesc pentru promptitudine a livrării!
RaspundeA fost util acest review?